BiałyKameleon.PL – Samochód do ślubu

Ślub to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu, ważne więc aby wszystko było idealne i dopięte na ostatni guzik, tak aby goście weselni jeszcze długo wspominali to wydarzenie. Jednym z ważnych, obowiązkowych punktów każdego wesela, zaraz po sali i orkiestrze jest elegancki samochód, który powiezie Państwa Młodych przed ołtarz.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno elegancką, niemiecką limuzynę – BMW F10 w pięknym czarnym kolorze (Carbonshwarz Kameleon) jak i rzadki sportowy samochód japońskiego producenta Toyota GT86 w pakiecie TRD, w kolorze biała perła. Oferujemy wystrój samochodu zależny od indywidualnych preferencji.

Przed każdą uroczystością samochód przechodzi wizytę w profesjonalnym zakładzie auto detailingu, co nadaje mu blask i świeżość. Nasz kierowca zapewni kulturalną obsługę oraz bezpieczną podróż przebiegająca w miłej atmosferze. W przypadku wynajęcia Toyoty GT86 istnieje możliwość samodzielnego prowadzenia samochodu przez Państwa Młodych.

Toyota GT86

Opis samochodu:

Rzadki japonski samochod, posiada sportowy pakiet TRD, pół skórzone czarne siedzenia przeszywane czerwoną nicią oraz centralnie umieszczony, dotykowy wyświetlacz. Sportowe zegary oraz wspanialy dźwięk benzynowego silnika subaru sprawiają, że każdy przejazd powoduje zastrzyk adrenaliny.

Parametry:

Silnik: 2.0L Boxer

Moc: 200 KM

Skrzynia: manualna 6 stopniowa

Kolor: Biała perła

BMW F10 xDrive

Opis samochodu:

Samochód posiada pełny fabryczny M Pakiet i komfortowe skórzane siedzenia w czarnym kolorze. Jest to jedna z najbogatszych wersji jeśli chodzi o wyposażenie, posiada między innymi:

  • system 6 kamer
  • 10 calowy wyświetlacz z możliwością oglądania tv i korzystania z internetu
  • wysokiej klasy system audio z 2 subwooferami zamontowanymi w siedzeniach co daje, wspaniały czysty dźwięk
  • Wyświetlacz HUD
  • Podgrzewane fotele

Dzięki napędowi na 4 koła, żadne warunki atmosferyczne nie są mu straszne, co pozwoli dowieźć Państwa młodych na czas w każde miejsce.

Parametry

Silnik: 2.0D Twin Turbo

Moc: 218 KM

Skrzynia: Automatyczna, dwusprzęgłowa 8 stopniowa

Kolor: Carbonschwarz

Możliwość wynajęcia samochodu na terenie Małopolski (Bochnia, Limanowa, Brzesko, Gdów). Możliwość wystawienia Faktury Vat.

Auto na wesele – ZADZWOŃ – 578 760 554